Reference

reference od našich zákazníků a investorů

Dana Macháčková 4.10. 2023

Odhodlat se pro rekonstrukci koupelny, tak to byla tak trochu noční můra. Naštěstí jsme oslovili pana Slováka, který od samého začátku získal mou důvěru. Přípravu i průběh všech prací mohu hodnotit jako naprosto profesionální, skvělý přístup ke všem náhlým rozhodnutím, výborná komunikace, spolehlivost a precizní práce. Dávám pět hvězdiček, chválím a velice děkuji. Doporučuji všem, kdo se ještě nerozhodl.

Válkovi 8.8. 2023

Firma Koupelny SLON nám dělala v novostavbě dvě koupelny a WC s dlažbou chodby, technické místnosti a kuchyně - vše proběhlo podle domluvy na jedničku. S panem Slovákem super domluva - poradil/vyřešil co bylo třeba. Oproti konkurenci o něco dražší ale výsledek rozhodně stojí za to. Děkujeme a doporučujeme dále!

Michal Navrátil 13.10. 2023

S panem Slovákem jsme navázali spolupráci na základě doporučení a můžeme říci, že této volby rozhodně nelitujeme. Rekonstrukce koupelny, WC a pokládka dlažby proběhly na jedničku. Domluva s panem Slovákem byla rychlá, přesná, bezproblémová. Obzvlášť jsme ocenili kreativní přístup a skutečnost, že si s námi vždy zavčasu potvrdil všechny detaily, díky čemuž šlo vše podle našich představ. Můžeme rozhodně doporučit.

Ivana N. 6.1.2023 

S panem Slovákem jsme byli velice spokojeni - dobře a kvalitně odvedená práce, naprostá spolehlivost, bezproblémová komunikace. Byl schopen poradit si s jakoukoliv nesnází, která v průběhu realizace našich koupelen a wc nastala, zvládl nám vždy dobře poradit, nic pro něj nebylo problémem. Těchto kvalit si ceníme a proto můžeme spolupráci s ním všem vřele doporučit.

Lenka 13.1.2023

Pan Slovák odvedl skvělou práci s naší koupelnou. Starý dům, nemilá překvapení s vodou/elektrikou/zdivem... Ale nic nebyl problém. Navrhne řešení, hledá možnosti, poradí, udělá. Vše spraveno, nic odfláknutého, milý řemeslník. Kdybychom v budoucnu hledali někoho na rekonstrukce, určitě se znovu ozveme! Moc děkujeme

Eva D. 16.1.2023

P. Slovák zajistil kompletní rekonstrukci bytu v panelovém domě. Byl spolehlivý, pracovitý, vstřícný, při konzultaci s investorem uměl navrhnout i rozumná řešení. Šikovný, poradil si ve všech různých profesích. Doporučujeme .


Jana M. 22.3.2021

Velká spokojenost. Pan Slovák je ochotný a pracovitý. Kromě výměny sprchovaciho koutu jsme si navíc vymysleli výměnu umyvadla. Zajel s námi do obchodu, poradil nám, vybrali jsme si a ten samý den bylo vše hotovo. Je velmi pečlivý. Postaral se i o likvidaci odpadu a tak jsme měli vše bez starostí. Tuto firmu můžeme všem doporučit

B. Jurová 18.11.2021

Velká spokojenost s prací pana Slováka. Super provedení celkové rekonstrukce WC a menší rekonstrukce v bytě. Oceňuji ochotu, profesionalitu a šikovnost. Vřele doporučuji všem !!! a sama mám v plánu další zakázku:-) Jurová

Renata Knapová 29.6.2022

Pan Slovák dělal koupelnu rodičům a jsme všichni opravdu spokojeni. Perfektní domluva, perfektně odvedená práce. Ze 100% dávám 2x100 %. Velké DÍKY !!! Budu doporučovat všude. Za 3 týdny se těším na realizaci koupelny u nás doma.

 Hana O. 17.9.2021

Velká spokojenost, pan Slovák je prostě profík. Můžu doporučit.

Markéta Č. 1.9.2021

Super komunikace a krásná práce, doporučuji!

Jindřich S. 13.10.2021

Vstřícný a šikovný řemeslník. Takové si musíme hýčkat. Děkujeme za provedené práce firmě p. Slováka.


Viktor Š. 16.12.2021

Pracovitý, schopný, šikovný. Po odkrytí obkladů jsme narazili na problémy, o kterých jsme předem nevěděli, přesto se dokázal operativně se vším vypořádat a odvedl skvělou práci. Budeme všude doporučovat.

Dejla 24.1.2022

Pana Slováka můžeme vřele doporučit, u nás toho měl na práci víc než bylo domluveno, od rekonstrukce koupelny, přes úpravu elektřiny, až po stropy v kuchyni. Velice ochotný, šikovný a se vším si poradící řemeslník. Moc děkujeme.

Miroslav. S. 1.10.2021

Jmenovaneho Ondřeje Slovaka muzu pouze doprucit .Dělal u me jiz druhou zakazku a byl jsem velmi spokojen jak s provedenou a kvalitní práci tak s osobním jednanim.Vsem svým známým ho s klidným svedomim muze jen doporučit a uz vim když bude dělat dalsi domaci upravy pozvu si ho znovu


Michal P. 20.10.2021

Doporučen kamarádem a klidně doporučím dál. Kvalitní, odborně provedená práce.


Ondrej 27.7.2022

Velka spokojenost. Kvalitne odvedena prace, dobra komunikace. Pan Slovak je sikovny v mnoha oborech.

 Hana O. 5.10.2021

Výborný profesionál.